Car Spa

Automaniek Car Spa

Zajmujemy się profesjonalnym myciem i konserwacją samochodów. Nasza myjnia ręczna parowa oferuje szeroką gamę usług na wysokim poziomie. Kilkuletnie doświadczenie, pasja oraz kosmetyka samochodowa najwyższej jakości przekłada się na efekty naszej pracy.

Auto Maniek to ręczna myjnia parowa, która od kilku lat świadczy usługi w zakresie pielęgnacji i konserwacji lakieru, mycia zewnętrznego i prania wnętrza samochodu oraz ogólnie pojętego auto detailingu. Współpraca z importerami najlepszej kosmetyki samochodowej, profesjonalne, najwyższej jakości maszyny do mycia oraz prania parowego, fachowa wiedza oraz precyzja wykonania składają się na wysoką jakość naszych usług. Parowe mycie zewnętrzne, polerka karoserii, konserwacja, woskowanie, zabezpieczenie lakieru, pranie parowe siedzeń i tapicerki, czyszczenie, impregnacja i renowacja tapicerki skórzanej, malowanie kierownicy, niewidzialna wycieraczka, polerowanie reflektorów i felg – to i jeszcze więcej oferujemy Twojemu samochodowi.

Mycie zewnętrzne

Mycie zewnętrzne ręczne parowe, bezpieczne dla Twojego samochodu. Dzięki tej metodzie możesz być spokojny o karoserię. Zapewniamy dokładne umycie bez ryzyka zarysowań. Do usunięcia trudnych zabrudzeń, takich jak smoła czy zabrudzenia organiczne, używamy specjalistycznej chemii samochodowej.

Woskowanie

Woskowanie pomaga w utrzymaniu karoserii w dobrym stanie. Dzięki warstwie zabezpieczającej lakier, twojemu samochodowi nie będą groźne zanieczyszczenia, takie jak pył, smoła, żywica, owady czy inne organiczne zabrudzenia. Wosk pomaga w utrzymaniu czystej karoserii, zabrudzenia nie wżerają się w lakier i łatwo usuwają się w czasie mycia. Woskowanie zapobiega także blaknięciu lakieru, dlatego konieczne jest jego regularne stosowanie. Oferujemy woski twarde naturalne CARNAUBA, pasty i mleczka syntetyczne, powłoki hydrofobowe, ceramiczne – wszystko w zależności od pory roku oraz okresu, na jaki chcemy zabezpieczyć samochód.

Polerowanie karoserii

Usuwanie rys, wydobywanie połysku i głębi koloru lakieru to nasza specjalność. Stosujemy polerkę trójfazową, dzięki czemu karoseria twojego samochodu będzie gładka, lśniąca, bez zarysowań i hologramów. Całość zawsze wykańczamy politurą zabezpieczająco­woskującą.

Glinkowanie

Glinkowanie to proces oczyszczania karoserii z wyjątkowo trudnych do usunięcia osadów, np. lotnej rdzy. Gdy powierzchnia lakieru jest chropowata, a dokładne oczyszczanie specjalistyczną chemią nie przyniosło dotychczas efektu, twój samochód potrzebuje glinkowania. Usługa stosowana często przed polerką samochodową dokładnie usuwa wszystkie zanieczyszczenia.

Pranie tapicerki

Pranie tapicerki parowe przynosi najlepsze efekty. Jest to nowoczesna metoda prania, połączenie siły pary oraz detergentu, bezpieczna dla tapicerki, dokładnie usuwająca trudne zabrudzenia bez pozostawiania zacieków.

Pranie podsufitki

Pranie podsufitki bezpieczną metodą, bez ryzyka przemoczenia. Dzięki naszemu praniu nawet wyjątkowo brudna podsufitka może wyglądać jak nowa.

Odświeżanie tapicerki parą

Parowe odświeżanie tapicerki bez użycia detergentu. Polecane szczególnie alergikom, osobom przewożącym małe dzieci bądź w przypadku delikatnie zabrudzonej tapicerki wymagającej lekkiego odświeżenia.

Czyszczenie i impregnacja tapicerki skórzanej

Profesjonalne obejście się z tak delikatnym materiałem jak skóra jest bardzo ważne w czasie użytkowania tapicerki skórzanej. Posiadamy wiedzę, doświadczenie oraz kosmetyki najwyższej jakości, dzięki czemu skóra w Twoim samochodzie zachowa piękny wygląd przez wiele lat.

Renowacja, naprawa skóry

Zadrapania, otarcia, przetarte boczki, odbarwienia tapicerki skórzanej nie muszą spędzać Ci już snu z powiek. Naprawiamy ślady zużycia, uzupełniamy drobne ubytki w skórze, malujemy skórę.
Przyjedź na ocenę stanu tapicerki w twoim samochodzie. Ocenimy, czego jej potrzeba oraz dobierzemy odpowiedni kolor farby do skóry.

Czyszczenie wnętrza samochodu

Odkurzanie, czyszczenie plastików, kokpitu, kratek wentylacyjnych, mycie dywaników i szyb, a także impregnacja wewnętrznych plastików i gum. Dressing elementów gumowych i plastikowych. Dressing kokpitu, opon, uszczelek i innych elementów sprawi, że samochód będzie wyglądał jak nowy. Nie tylko odświeżamy kolor i wydobywamy blask, ale także zabezpieczamy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych czy osadzaniem się brudu. Usługę tę wykonujemy każdorazowo przy podstawowym myciu samochodu.

Niewidzialna wycieraczka

Niewidzialna wycieraczka sprawi, że długotrwała jazda w deszczu nie będzie uciążliwa. Jadąc powyżej 60 km/h deszcz będzie zbierać się w większe krople wody, zwiększając widoczność i komfort jazdy. Dodatkowo utrzymanie czystości szyby po tej usłudze będzie bardzo łatwe, gdyż nie będą przytwierdzać się do niej w takim stopniu jak wcześniej owady czy inne zanieczyszczenia organiczne.

Mycie silnika oraz pielęgnacja osprzętu

Parowe mycie jest w pełni bezpieczne dla silnika i jego osprzętu. Elementy gumowe i plastikowe wykończone wysokiej jakości dressingiem, sprawią, że praca przy samochodzie będzie przyjemnością, a także wywołają dobre wrażenie na potencjalnym kupcu.

Galeria zdjęć