Car Spa

Automaniek Car Spa

Kupiłeś nowy samochód i chcesz zabezpieczyć lakier najwyższej jakości ceramiką a progi folią samoregenerującą? A może Twój ukochany wysłużony wóz zasługuje na spa? Pomożemy przywrócić blask i wydobędziemy piękno z każdego samochodu. Sprawdź, co możemy zrobić dla Twojego samochodu:

Mycie zewnętrzne ręczne parowe, bezpieczne dla Twojego samochodu. Dzięki tej metodzie możesz być spokojny o karoserię. Zapewniamy dokładne umycie bez ryzyka zarysowań. Do usunięcia trudnych zabrudzeń, takich jak smoła czy zabrudzenia organiczne, używamy specjalistycznej chemii samochodowej. Za każdym razem usuwamy smołę. Jeśli jest taka potrzeba, wykonujemy krwawą felgę bez dodatkowej opłaty do mycia zewnętrznego.

Powłoka ceramiczna oraz hydrofobowa marki G-Techniq zabezpieczy Twój samochód nawet do 5 lat. Samochód będzie krystalicznie wybłyszczony, a w dodatku bardzo łatwo utrzymasz go w czystości. I co najważniejsze, wżerki organiczne, ptasie odchody, robactwo, nie będzie już spędzało snu z oczu. Powłoka o twardości 9H sprawdzi się na każdym samochodzie, ale w szczególności polecamy ją na nowe, miękkie lakiery, gdyż zabezpiecza przed 70% mikrorys.

Zabezpieczenie felg, szyb, plastików renomowanymi produktami marki G-Techniq.

Zabezpieczenie progów, lusterek, miejsc pod klamkami folią ochronną marki XPEL.

Woskowanie pomaga w utrzymaniu karoserii w dobrym stanie. Dzięki warstwie zabezpieczającej lakier, twojemu samochodowi nie będą groźne zanieczyszczenia, takie jak pył, smoła, żywica, owady czy inne organiczne zabrudzenia. Wosk pomaga w utrzymaniu czystej karoserii, zabrudzenia nie wżerają się tak szybko w lakier i łatwiej usuwają się w czasie mycia. Woskowanie zapobiega także blaknięciu lakieru, dlatego konieczne jest jego regularne stosowanie. Oferujemy woski twarde naturalne carnauba, pasty i mleczka syntetyczne – wszystko w zależności od pory roku oraz okresu, na jaki chcemy zabezpieczyć samochód.

Polerowanie karoserii, czyli maszynowe usuwanie rys, wydobywanie połysku i głębi koloru lakieru to nasza specjalność. Stosujemy polerkę dwu bądź trójfazową, dzięki czemu karoseria twojego samochodu będzie gładka, lśniąca, bez zarysowań i hologramów.

Dekontaminacja lakieru, inaczej deironizacja, usuwa wżerki metaliczne, takie jak lotną rdzę, z karoserii.

Glinkowanie to proces oczyszczania karoserii z wyjątkowo trudnych do usunięcia osadów, np. lotnej rdzy. Gdy powierzchnia lakieru jest chropowata, a dokładne oczyszczanie specjalistyczną chemią nie przyniosło dotychczas efektu, twój samochód potrzebuje glinkowania. Usługa stosowana często przed polerką samochodową dokładnie usuwa wszystkie zanieczyszczenia.

Pranie tapicerki parowe przynosi najlepsze efekty. Jest to nowoczesna metoda prania, połączenie siły pary oraz detergentu, bezpieczna dla tapicerki, dokładnie usuwająca trudne zabrudzenia bez pozostawiania zacieków.

Pranie podsufitki bezpieczną metodą, bez ryzyka przemoczenia. Dzięki naszemu praniu nawet wyjątkowo brudna podsufitka może wyglądać jak nowa.

Parowe odświeżanie tapicerki bez użycia detergentu. Polecane szczególnie alergikom, osobom przewożącym małe dzieci bądź w przypadku przykurzonej tapicerki wymagającej lekkiego odświeżenia.

Czyszczenie i impregnacja tapicerki skórzanej. Profesjonalne obejście się z tak delikatnym materiałem jak skóra jest bardzo ważne w czasie użytkowania tapicerki skórzanej. Posiadamy wiedzę, doświadczenie oraz kosmetyki najwyższej jakości, dzięki czemu skóra w Twoim samochodzie zachowa piękny wygląd przez wiele lat.

Renowacja, naprawa skóry. Zadrapania, otarcia, przetarte boczki, odbarwienia tapicerki skórzanej nie muszą spędzać Ci już snu z powiek. Naprawiamy ślady zużycia, uzupełniamy drobne ubytki w skórze, malujemy skórę.
Przyjedź na ocenę stanu tapicerki w twoim samochodzie. Ocenimy, czego jej potrzeba oraz dobierzemy odpowiedni kolor farby do skóry.

Czyszczenie wnętrza. Odkurzanie, czyszczenie plastików, kokpitu, kratek wentylacyjnych, mycie dywaników i szyb, ościeży z wnękami drzwi a także impregnacja wewnętrznych plastików i gum. Dressing elementów gumowych i plastikowych – kokpitu, uszczelek i innych elementów sprawi, że samochód będzie wyglądał jak nowy. Nie tylko odświeżamy kolor i wydobywamy blask, ale także zabezpieczamy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych i osadzaniem się brudu.

Niewidzialna wycieraczka sprawi, że długotrwała jazda w deszczu nie będzie uciążliwa. Jadąc powyżej 60 km/h deszcz będzie zbierać się w większe krople wody, zwiększając widoczność i komfort jazdy. Dodatkowo utrzymanie czystości szyby po tej usłudze będzie bardzo łatwe, gdyż nie będą przytwierdzać się do niej w takim stopniu jak wcześniej owady czy inne zanieczyszczenia organiczne.

Mycie silnika oraz pielęgnacja osprzętu. Parowe mycie jest w pełni bezpieczne dla silnika i jego osprzętu. Elementy gumowe i plastikowe wykończone wysokiej jakości dressingiem, sprawią, że praca przy samochodzie będzie przyjemnością, a także wywołają dobre wrażenie na potencjalnym kupcu.

 

Przyciemnianie szyb zwiększy komfort jazdy. Promienie słoneczne nie będą oślepiać pasażerów, a samochód nie będzie tak bardzo się nagrzewał, co latem może okazać się bardzo pomocne. W ofercie mamy folie przepuszczające 5% oraz 12% światła. Na życzenie możemy zaoferować także inne folie.

Galeria zdjęć